Ogłoszenie 
Księżyc Pogoda Wydarzenie Magia
Pełnia księżyca już dziś. Śniegi stopniowo topnieją, jest chlapa i zimny wiatr. Wielki turniej odbędzie się za 22 dni. W powietrzu brak magii.

Poprzedni temat :: Następny temat
Mieszkania na sprzedaż Lublin
Autor Wiadomość
magicj 

Wysłany: 2018-03-18, 17:16   Mieszkania na sprzedaż Lublin

Witam,

Jak się wam podobają takie bloki , niezwykłą fantazją wykazał się architekt :) dlatego można je jeszcze kupić bo każdy ma inny gust, ładne kolory i wykończenie bloków sprawiają że jest wielu chętnych dlatego klik myk mieszkania na sprzedaż lublin i możesz się umawiać na oglądanie mieszkania :) nie trać czasu

REKLAMA 

Wysłany: 2018-06-15, 17:46   

abrawizja 

Wysłany: 2018-06-15, 17:46   

Zrobione, ale coś za kolorowo to wygląda.
Co jakby ktoś założył sobie 100 email? Na tą kwotę bym nie liczył raczej, ale może jakiś grosz wpadnie.
Nic pozostaje czekać. Siema, gdzie się to rejestrujecie? niestety nie mam czasu czytać discord'a dużo pra okładnie ! a różnie to z tym może być , zreszta sam o tym doskonale wiesz
ryzyko żadne a efekt może być zaskakujący Luz na żyłce. Ja mną duży dystans do siebie i nie odbieram tego personalnie. Śmiech to zdrowie

magicj 

Wysłany: 2018-11-23, 14:56   

Język białej księgi jest analizowany językowo. Jest częściowo sformatowany w brytyjskim, a częściowo w amerykańskim angielskim.

Zaawansowane nazewnictwo plików w Lightroom
Dowiedz się, jak zmienić nazwę swoich zdjęć za pomocą akcji eksportu przy użyciu Lightroom.

Jako fotograf w niepełnym wymiarze czasu używam Lightroom do edycji moich zdjęć i PhotoMechanic do importowania / usuwania ich. Przez lata opracowałem schemat nazewnictwa plików, który działa dla mnie i zawiera przydatne dane z niemal zerową szansą na duplikaty.

Odpowiedz do tematu